ÖVRIGT / Diverse / Skrin + skål 4743341
nr 474 3341
Skrin + skål
trä / teak [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 juni 2007
kl 16:20:31
100 kr
250 kr
250 kr
600 kr
850 kr
6